Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Wielkopolskich

63-500 Ostrzeszów

ul. Gen. Sikorskiego 9

tel: (62) 732 07 80

sekr_zs1@ostrzeszow.pl
Jesteś tutaj: Start

Strona główna

Artykuły

2023-09-17
2023-09-17

I MIEJSCE ALICJI BANAŚ W WYCISKANIU ODWAŻNIKA 10 KG NA XXVI OGÓLNOPOLSKICH IGRZYSKACH LZS!

Miło nam poinformować, że Alicja Banaś, uczennica klasy III technikum organizacji turystyki - profil sportowy na XXVI Ogólnopolskich Igrzyskach LZS, które odbyły się w dniach 24-26 sierpnia 2023 r. w Białymstoku, zajęła I miejsce w Polsce w konkurencji wyciskania odważnika 10 kg. Alicja podniosła odważnik w jednym cyklu 29 razy, co okazało się najlepszym wynikiem.

Gratulujemy serdecznie zawodniczce i jej trenerowi p. Markowi Nalepie I życzymy dalszych sukcesów!

Czytaj więcej o: I MIEJSCE ALICJI BANAŚ W WYCISKANIU ODWAŻNIKA 10 KG NA XXVI OGÓLNOPOLSKICH IGRZYSKACH LZS!
2023-09-17

SPOTKANIE PROFILAKTYCZNE "CZY ZNASZ PRAWDĘ O DOPALACZACH ?"

13 września 2023 r. odbyło się spotkanie profilaktyczne dotyczące szkodliwości zażywania dopalaczy oraz narkotyków. W trakcie wydarzenia głos na ten temat zabrała przedstawicielka policji- p. Magdalena Hańdziuk oraz ratownik medyczny- p. Kamil Wawrzyniak. Uczennice i uczniowie z klas 1MW, 1ST, 1ER , I TF, 1TB i 1Re mogli również zobaczyć, w jaki sposób należy udzielać pierwszej pomocy. W trakcie spotkania wszyscy zebrani nagrodzili ogromnymi brawami uczennicę Martę Cześniak, która w trakcie wakacji w profesjonalny sposób próbowała uratować życie osobie potrzebującej.

Czytaj więcej o: SPOTKANIE PROFILAKTYCZNE "CZY ZNASZ PRAWDĘ O DOPALACZACH ?"
2023-09-17

NARODOWE CZYTANIE 2023

Wzięliśmy udział w Narodowym Czytaniu "Nad Niemnem" Elizy Orzeszkowej. Dziś w auli szkolnej uczennice i uczniowie prezentowali fragmenty powieści i zachęcali w ten sposób publiczność do zapoznania się z całością utworu

Czytaj więcej o: NARODOWE CZYTANIE 2023
2023-08-28

INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2023/2024

Dzisiaj rozbrzmiał pierwszy dzwonek w roku szkolnym 2023/2024. W tym roku na szkolnych korytarzach może być tłoczno, do naszej Szkoły będzie uczęszczało blisko 1200 uczniów.
Dodatkowo Szkołę odwiedzili dzisiaj znamienici goście, w tym: Wicemarszałek Pan Krzysztof Grabowski, Poseł do Parlamentu Europejskiego Pan Andrzej Grzyb, Starosta Ostrzeszowski Pan Lech Janicki oraz zastępca kierownika Wydziału Oświaty, Spraw Europejskich, Promocji i Rozwoju Starostwa Powiatowego Pani Ludmiła Cieślarczyk, którzy wspólnie z Dyrekcją Szkoły przyjrzeli się najnowszym inwestycjom w szkole.
WSZYSTKIM ŻYCZYMY POWODZENIA I WYTRWAŁOŚCI W TYM ROKU SZKOLNYM
Czytaj więcej o: INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2023/2024
2023-06-05

Oferta pracy dla absolwentów szkół o profilu budowlanym i innych zainteresowanych!

 

Polsko-niemiecka grupa Firm SOLNEST zatrudni na swoich budowach oraz w zakładach prefabrykacji w Niemczech absolwentów szkół budowlanych, którzy pod nadzorem naszych fachowców nauczyliby się konkretnych zawodów budowlanych. Oferujemy umowę o pracę oraz wszystkie świadczenia wynikające z kodeksu pracy oraz obowiązujących przepisów dotyczących zatrudnienia pracowników w Niemczech.

W okresie przyuczenia do zawodu pracownik otrzyma wynagrodzenie w wysokości 12 euro brutto za każdą przepracowaną godzinę. Po okresie stażu będzie dokonana indywidualna ocena i podjęta decyzja dotycząca dalszego zatrudnienia.

Zainteresowanych prosimy o wypełnienie formularza na naszej stronie: www.solnest.eu/praca

Czytaj więcej o: Oferta pracy dla absolwentów szkół o profilu budowlanym i innych zainteresowanych!