Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Wielkopolskich

63-500 Ostrzeszów

ul. Gen. Sikorskiego 9

tel: (62) 732 07 80

sekr_zs1@ostrzeszow.pl
Jesteś tutaj: Start

Strona główna

Artykuły

2023-12-01

Praktyki w Magdeburgu

Dwutygodniowe praktyki w Magdeburgu rozpoczęli uczniowie z klasy II Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych oraz II Technikum Organizacji Turystyki z klasą sportową. Na miejscu naszą ekipę powitał dyrektor Christof Scharf.Wyjazd zorganizowany jest w ramach współpracy z FAVEO w ramach programu Erasmus Plus. Dziś już nasi gastronomicy przygotowują pyszny obiad. Młodzieżą opiekuje się p. Donata Rybczak.

Czytaj więcej o: Praktyki w Magdeburgu
2023-12-01

Wybory przewodniczącego SU

Wymagania dla kandydatów:
• Pisemna zgoda wychowawcy potwierdzająca brak problemów w nauce i zachowaniu dostarczona do opiekunów SU (p. Katarzyna Walas, p. Radosław Gruszka)
• Plakat wyborczy (klasyczny dostarczony do opiekunów, cyfrowy wysłany na adres: samorzad_uczniowski@zs1ostrzeszow.pl)
• Krótki filmik przedstawiający kandydata (wysłany na adres: samorzad_uczniowski@zs1ostrzeszow.pl)
Szczegóły u wychowawców.
Czytaj więcej o: Wybory przewodniczącego SU
2023-11-08
2023-11-11

Szkoła do hymnu

Dziś, tradycyjnie, przystąpiliśmy do akcji #szkoladohymnu, o godz.11.11 przed obeliskiem szkolnym, uczniowie klas IV i V Technikum oraz klas I-III Branżowej Szkoły dołączyli do ogólnopolskiej akcji śpiewania Mazurka Dąbrowskiego!

Czytaj więcej o: Szkoła do hymnu
2023-11-11

Warsztaty z firmą Adams

Zakończyliśmy pierwszą część warsztatów z firmą Adams Group. Uczniowie klasy 3 Technikum Drzewnego oraz Szkoły Branżowej w zawodach Stolarz, Tapicer i Krawiec w Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Wielkopolskich w Ostrzeszowie uczyli się pisać profesjonalne CV , odbyli wstępną rozmowę kwalifikacyjną oraz aplikowali o pracę poprzez internetowy system rekrutacji . Wszystko to w przyjemniej atmosferze pod czujnym okiem specjalistów od HR Adams Group - Pani Marty, Angeliki i Kasi. dziękujemy i do zobaczenia w styczniu na drugiej części warsztatów .

Czytaj więcej o: Warsztaty z firmą Adams
2023-10-09

Srebrny medal w Wielkopolskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej

Zdobyliśmy SREBRNY MEDAL dla sztafety mieszanej 4x200m w Finale Festiwalu Sztafet, który odbył się 5 października 2023r. w Poznaniu. Skład srebrnej sztafety KORNELIA MAZURKIEWICZ , HANNA SIPURZYŃSKA, ADAM CIUPEK, WOJCIECH KOZŁOWSKI. Gratulujemy zawodnikom i trenerom. Dziękujemy za wspaniałą postawę, hart ducha i czekamy na powtórkę za rok.

Czytaj więcej o: Srebrny medal w Wielkopolskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej