Z okazji 100-lecia szkoły uczniowie klas fryzjerskiej technikum i szkoły branżowej rozpoczęli serię konkursów i pokazów.

Z okazji Jubileuszu 100-lecia naszej szkoły , uczniowie klas fryzjerskiej technikum i szkoły branżowej rozpoczęli serię konkursów i pokazów . Dnia 25.04.2022 odbyła się pierwsza część konkursu fryzjerskiego i wizażu pt. „ Najpiękniejsze warkocze i plecionki”. W tej konkurencji wzięło udział 20 uczniów naszej szkoły. Wszystkie fryzury były ciekawe, a komisja wybrała najpiękniejsze sploty. Wyróżnieni i nagrodzeni zostali następujący uczniowie:
I miejsce Kinga Nowak kl. 3Mf, Elwira Dziwińska kl. 2fs
II miejsce Faustyna Skupin kl. 3EF
III miejsce Magda Krawczykowska kl.2Fs, Agata Staniszewska kl. 3EF
Uczniowie wyróżnieni:
Jesica Adamska kl. 1DF, Alicja Jasiak kl. 1DF, Martyna Gołdyn kl.2 ŻF
26.04.2022 odbyła się druga część konkursu pt. „ Upięcie z elementem warkocza” . W tej konkurecji wzięło udział 11 uczniów oraz 3 dziewczyny makijazystki które zadbały o makijaż modelek . Oprócz komisji i nauczycieli szkolących zaszczyciła nas obecnością Pani Sylwia Olejnik, stylistka mody i kreator wizerunku, która wyłoniła modelki i stylistki na trzecią część edycji konkursu, która odbędzie się 25 maja ,,Czerwony dywan’’. Również uczniowie fryzjerzy zapraszają wszystkich uczniów na mierzenie ,,Najdłuższych włosy w Trocie’’ i wyczytają 100 mitów o włosach.
W konkursie ,,Upięcie z elementem warkocza’’ zostali wyróżnieni i nagrodzeni uczniowie:
I miejsce Kinga Nowak kl.3MF
II miejsce Natalia Trzeciak kl.3MF
III miejsce Natalia Duś kl.3ŻF
uczniowie wyróżnieni:
Sandra Luty, Daria Kwikert kl.2UF, Elwira Dziwińska kl.2FS
Nagrody ufundowała hurtownia artykułów fryzjerskich ,,PONIKS’’ pan Michał Więcek, współpracujący ze szkołą.